Apartmány ve Vysokých Tatrách

Potřebujete ubytování ve Vysokých Tatrách ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů ve Vysokých Tatrách. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů ve Vysokých Tatrách má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


24 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 24 «« « 1 2 

21. Apartman Smokovec 

Foto: Apartman Smokovec
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Tento apartmán se nachází ve Vysokých Tatrách, 7 km od Lomnického štítu i od Gerlachovského štítu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Pokoje

Apartmán s výhledem na hory
osoby37 - 50 EUR za noc

22. Villa Severka StarStarStar

Foto: Villa Severka
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
96 %

Villa Severka je apartmánový penzion rodinného typu. Stojí v atraktivní turistické oblasti Starého Smokovce mezi Hrebienkom a Jakubkovou lúkou ve Vysokých Tatrách. Budova stojí v klidném prostředí uprostřed malebné horské scenérie.

Pokoje

Apartmán (2 dospělí)
osoby56 - 58 EUR za noc
Apartmán (4 dospělí)
osoby78 - 85 EUR za noc
Apartmán (6 dospělých a 1 dítě)
osob114 - 120 EUR za noc

23. Exkluzívny apartmán v srdci Tatier 

Foto: Exkluzívny apartmán v srdci Tatier
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Exkluzívny apartmán v srdci Tatier, featuring a garden, is situated in Vysoké Tatry, 10 km from Gerlach peak and 10 km from Lomnicky peak. The property, housed in a building dating from 2012, is 1.3 km from Starý Smokovec-Hrebienok.


24. Apartments Vysoké Tatry 

Foto: Apartments Vysoké Tatry
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
93 %

Apartments Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu a 10 km od Lomnického štítu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


24 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 24 «« « 1 2 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: